Boksy garażowe

Chcesz zapanować nad bałaganem w garażu i mieć pojemne miejsce do przechowywania wszystkich potrzebnych rzeczy? Dysponujesz niewielką przestrzenią garażową i masz problem z jej efektywnym wykorzystaniem? To tylko przykłady sytuacji, w których wręcz idealnie sprawdzą się boksy garażowe. Szafy garażowe marki MaxStorage wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Wykonane z wysokiej jakości blachy są solidne i stabilne, a przy tym gwarantują świetne zabezpieczenie antywłamaniowe. Dzięki nim stosunkowo niskim kosztem świetnie zorganizujesz miejsce w każdym garażu i nie tylko!

SPECYFIKACJA BOKSÓW GARAŻOWYCH

Zabudowy miejsc garażowych są w 100% wolnostojące, nie wiercimy, nie kotwimy.
Dodatkowo wzmocniony front zabudowy.
Boksy garażowe wyposażone są w półki szybkiego montażu z regulowaną wysokością oraz możliwością demontażu - udźwig do 100kg na jedną.
Nie posiadamy wystandaryzowanego produktu, zabudowy miejsca garażowego. Każda zabudowa garażowa wykonywana jest na indywidualne zamówienie oraz potrzebę klienta.
Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Bezpłatna wycena boksu garażowego

Zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista przygotuje indywidualny projekt oraz przedstawi niezobowiązująca wycenę. 

Wyposażenie Zabudowy Garażowej:

Boksy garażowe to świetne rozwiązanie, dzięki któremu efektywnie wykorzystasz przestrzeń w każdym, nawet bardzo małym garażu. Nie ma co ukrywać, w pomieszczeniach tych przechowujemy dosłownie wszystko, od podstawowych narzędzi i butelek z olejem, po sprzęt ogrodowy, rowery, a nawet narty.

Specjalny boks garażowy może pomieścić to wszystko. Zapanujesz nad zawartością swojego garażu, zadbasz o porządek i jednocześnie łatwy dostęp do potrzebnych Ci rzeczy. Bardzo istotne jest to, że tego typu szafy możesz spokojnie skonfigurować pod własne potrzeby

DOWOLNA ILOŚĆ, WYMIARY ORAZ UKŁAD PÓŁEK

AKCESORIA

Różnego rodzaju wieszaki np. na narty, snowboard, drabinę, narzędzia ogrodnicze.
Podwieszany stojak na opony.
Belka z możliwością regulacji położenia pasów zaciskowych.
Rabinka.
Previous slide
Next slide

KOLORY I WYKOŃCZENIE

Standardowym kolorem jest grafitowy szary, wykończony farbą proszkową. 

Ogromne możliwości zastosowania BOKSÓW GARAŻOWYCH

Profesjonalne boksy garażowe firmy MaxStorage to świetne rozwiązanie dla każdego właściciela przydomowego garażu. Jednak meble te mają dużo szersze zastosowanie. Powszechnie wykorzystuje się je w różnego rodzaju warsztatach, np. mechanicznych, stolarskich czy wulkanizacyjnych. Akcesoria te spełniają rygorystyczne wymagania BHP. Są solidne i pozwalają na bardzo bezpieczne przechowywanie np. różnego rodzaju narzędzi.

Oprócz tego boksy garażowe znajdują zastosowanie np. na podziemnych parkingach w apartamentowcach. Właściciel miejsca parkingowego może mieć prywatną, zamykaną na klucz i dobrze zabezpieczoną szafkę na przechowywanie różnych rzeczy. Meble te sprawdzą się także w zakładach przemysłowych i wielu innych miejscach.

Pamiętaj, że przestrzeń boksu garażowego można dowolnie konfigurować poprzez zmianę rozkładu półek i relingów. Oczywiście w razie potrzeby zawsze można zlecić wykonanie takiej konstrukcji zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Do montażu szaf garażowych od MaxStorage nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zgód, a cały proces możesz przeprowadzić osobiście – jest on bardzo prosty.

Dlaczego warto zamontować boksy garażowe?

Jest wiele powodów, dla których powinieneś zastanowić się nad taką inwestycją. Zakup boksów garażowych tylko pozornie jest kosztowny, gdyż od razu po jego zamontowaniu dostrzeżesz mnóstwo płynących z tego korzyści. Pośród najważniejszych należy wymienić:

łatwiejsze utrzymanie porządku w garażu,
prosty dostęp do wszystkich rzeczy,
ochronę cennych przedmiotów przed kradzieżą,
możliwość przechowywania nawet bardzo dużych przedmiotów, np. rowerów, nart czy sprzętu ogrodowego,
solidną konstrukcję, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie trudnego środowiska, w tym wilgoci.

Solidna konstrukcja i prosty montaż boksów garażowych

Istotną zaletą naszych boksów jest ich wyjątkowo solidna konstrukcja. Metalowa rama wraz z blaszanym obiciem gwarantują stabilność, ale dla bezpieczeństwa boksy należy na stałe przytwierdzić do podłoża. Jest to zadanie bardzo proste, gdyż szafy MaxStorage są wyposażone w specjalny system kotwienia. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, akcesorium to można ustawić również na podniesieniu wykonanym ze specjalnego stelażu. Do doskonałe rozwiązanie do małych garażów, gdzie boks może znajdować się np. nad maską samochodu.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że te meble do garażu są także odporne na uszkodzenia. Są także zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu z pewnością będą służyły przez bardzo długie lata.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że przechowywanie rzeczy w boksie garażowym jest bardzo bezpieczne. Jego solidna konstrukcja jest trudna do sforsowania siłowego, a drzwi zamykane są na wysokiej klasy zamki. To antywłamaniowa budowa, a więc w środku możesz spokojnie trzymać cenny sprzęt, np. pilarki, kosiarkę, rowery czy sprzęt narciarski.

Pomimo tego wszystkiego montaż szafy garażowej nie powinien sprawić większych problemów – to proces szybki i prosty.

KONTAKT

Indywidualne zamówienia na boksy garażowe

Masz wyjątkowe potrzeby jeśli chodzi o miejsce na przechowywanie garażowego wyposażenia? To żaden problem – korzystając z oferty MaxStorage możesz złożyć indywidualne zamówienie na boks garażowy. Konstrukcja zostanie przygotowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki niej jeszcze efektywniej wykorzystasz wolną przestrzeń w garażu i będziesz miał miejsce do wygodnego przechowywania różnych rzeczy.

Pamiętaj, że boksy garażowe przyczynią się do poprawy funkcjonalności całego pomieszczenia. Przechowywane w nim rzeczy będą uporządkowane, zajmując bardzo niewiele miejsca. Dzięki temu Twój garaż przestanie być tylko miejscem do parkowania auta i magazynem różnych przedmiotów. Będziesz mógł w nim swobodnie pracować przy aucie, zajmować się majsterkowaniem i czym tylko chcesz!