O NAS

Jesteśmy  polską firmą działającą w branży wyposażania przestrzeni garażowych oraz magazynowych. Świadczymy pełny zakres usług w procesie realizacji zmówienia począwszy od uzgodnień projektowych poprzez aranżację, realizację po dostarczenie i montaż.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania, a wiele deweloperów ogranicza tak ważne miejsca do minimum – klient zdany jest na samodzielną organizację miejsca do przechowywania. Jesteśmy oddani zaspokojeniu tych potrzeb. Zajmujemy się obsługą klienta i sprzedażą bezpośrednią. Nasz zespół aktywnie dąży do poznania i zrozumienia potrzeb naszych klientów w zakresie usług i wymagań produktowych. Oferujemy produkty najwyższej jakości i proaktywnie dążymy do szybszych i bardziej wydajnych technik w celu zminimalizowania kosztów i poprawy jakości naszych produktów i usług. Zdajemy sobie sprawę, że aby lepiej służyć naszym klientom, być produktywnym i rentownym, musimy przyjąć nowe technologie i innowacje wykraczające poza tradycyjne metody stosowane w branży budowlanej.

Naszą wizją jest szybki wzrost naszego statusu jako preferowanego i krajowego dostawcy wysokiej jakości produktów. Wierzymy, że bezpośrednie relacje, szybka dostawa i montaż oferowanych produktów sprzyjać będzie długoterminowym relacjom z naszymi klientami.

Nasze Postulaty

Innowacyjność

Nasz wyjątkowy projekt modułowy.

Wsparcie

Dni powszednie, weekendy. Jesteśmy tu dla ciebie.

Słuchamy

Rozumiemy Twoje szczególne wymagania oraz dostarczamy obiecany produkt.

Dodatki

Opcje, które nadają osobisty charakter naszym rozwiązaniom.

Atesty

Produkty certyfikowanie - atest PPOŻ oraz tonażowy producenta.

Na zamówienie

Dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb.

Gwarancja

2 lata gwarancji

FORMULARZ
KONTAKT