Realizacje- Szafy i zabudowy garażowe

Przedstawiamy przykładowe realizacje projektów, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Najnowsze realizacje publikujemy na naszym profilu facebook, może uda Ci się znależć model, którego potrzebujesz 🙂 

Szafa garażowa z roletą

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 120cm

-wysokość nóg: 125cm

-szerokość: 230cm

-głębokość: 100cm

 

Estetyczna i wygodna szafa wyposażona w roletę została zamontowana w Warszawie. Ze względu na nietypowy wygląd wzbudziła duże zainteresowanie wśród sąsiadów. Nie mieliśmy problemów z tym, żeby dopasować wysokość nóg szafy do stopnia, który znajdował się przy ścianie. Nam oraz klientowi ostateczne projekt bardzo się spodobał 🙂 W sprawie wycen oraz projektów zapraszamy do kontaktu. Każdą szafę wykonujemy na indywidualny wymiar oraz dostosowywujemy do potrzeb klienta.

 

Szafa garażowa dwumodułowa z dwoma rodzajami drzwi

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 180cm

-szerokość: 250cm

-głębokość: 100cm

 

Szafa garażowa zamontowana w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Projekt z wykonany z dwoma rodzajami drzwi- otwierane do góry oraz na boki. Wspólnie z klientami stwierdziliśmy, że w tym przypadku to rozwiązanie będzie najlepsze. Dolna część szafy przeznaczona głownie na rowery, opony oraz mniejsze pudełka. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem oraz email. Każyt projekt wykonujemy indywidualnie.

 

Box garażowy jednomodułowy o szerokości 400cm

Najszerszy box garażowy jaki do tej pory wykonaliśmy:

-wysokość:133cm

-szerokość: 400cm

-głębokość: 100cm

 

Projekt wykonany na indywidualny wymiar. Wspólnota zaproponowała nasze rozwiązanie i umówiliśmy się na dokonanie pomiarów. Box w przyszłości będzie rozbudowywany o drugi, górny moduł. Montaż odbył się w Warszawie – Praga Południe. Pozdrawiamy przesympatyczną rodzinkę 🙂 

 

Szafa jednomodułowa S230;W240;G100

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 90cm

-wysokość nóg: 120cm

-szerokość: 250cm

-głębokość: 90cm

 

Szafa zamontowana na wysokich nogach w celu umożliwienia parkowania każdym rodzajem samochodu 🚗🚌

 

Boksy garażowe z montażem w Gdańsku

Boksy garażowe o wymiarach całkowitych:

-wysokość: 180cm

-szerokość: 365cm

-głębokość: 60cm

 

Rozwiązania przedstawione na zdjęciu idealnie sprawdzają się dla osób, które mają krótkie miejsce parkingowe i nie mogą sobie pozwolić na szafę dwumodułową o dużej głębokości oraz nad ich miejscem przechodzą instalacje wentylacyjne. Dzięki szafie o takich wymiarach zyskujemy najwięcej zabezpieczonej przestrzeni. 

 

Pozdrawiamy Trójmiasto 🙂

 

Szafa jednomodułowa S230;W240;G100

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 140cm

-wysokość nóg: 100cm

-szerokość: 230cm

-głębokość: 100cm

 

Kolejny projekt na warszawskim Wilanowie zrealizowany. Nowi właściciele zagospodarowali swoją przestrzeń nad maską samochodu i mogą cieszyć się dodatkowym miejscem na przetrzymywanie rzeczy sezonowych i nie tylko. 

 

Zabudowa regałowa

Zabudowa regałowa o wymiarach:

-wysokość zabudowy: 225cm

-szerokość: 240cm

-głębokość: 220cm

 

Zabudowa regałowa została stworzona na indywidualne zamówienie Nabywcy z Białegostoku. Zaproponowaliśmy całkowite wykorzystanie wolnej przestrzeni za miejscem postojowym. Zabudowę wyposażyliśmy w osiem półek z regulowaną wysokością i możliwością demontażu oraz oświetlenie LED.

Konstrukcja zabudowy wymagała wiele modyfikacji ale efekt końcowy, sami zobaczcie… 🙂

 

Regały do komórki lokatorskiej

Zabudowa komórki lokatorskiej regałami w modułach:

-66,5x210cm

-100x210cm

-66,5x210cm

-125x210cm

 

Dostaliśmy zlecenie aby wyposażyć komórkę lokatorską o powierzchni 8,7m². Osoba zainteresowana zyskała uporządkowaną przestrzeń i w pełni będzie mogła wykorzystać wymiary swojej komórki. Zapraszamy do zakładki regały w celu zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.

 

Szafa garażowa dwumodułowa S255;W232;G100

Szafa garażowa dwumodułowa o wymiarach:

-wysokość: 232cm

-szerokość: 255cm

-głębokość: 100cm

 

Indywidualne zamówienie, realizowane na terenie Krakowa -dwumodułowa szafa garażowa. Dolny moduł przeznaczony do przechowywania rowerów i innych rzeczy o większych gabarytach. Na życznie Klienta wykonaliśmy ciemne wnętrze w kolorze RAL7016. Dodatkowo wyposażyliśmy szafę w drabinkę oraz dwa haki do perforacji umożliwiające wygodne przechowywanie nart oraz desek snowboardowych.

 

Największa szafa garażowa na podwyższonych nogach w Polsce! S255;W275;G100

Szafa garażowa jedmodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 165cm

-wysokość nóg: 110cm

-szerokość: 253cm

-głębokość: 113cm

 

Wysokość garażu -280cm sprzyjała wykonaniu największej szafy jednomodułowej w Polsce. Był to jeden z ciekawszych projektów, jakie mieliśmy przyjemność realizować. 

Lubimy takie wyzwania i liczymy na zlecenia o jeszcze większych rozmiarach!  

 

Szafa jednomodułowa z miejscem na rowery S243;W120;G90

Szafa garażowa jedmodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 120cm

-wysokość nóg: 110cm

-szerokość: 243cm

-głębokość: 90cm

 

Osobie zainteresowanej zakupem zależało na możliwości przechowywania rowerów pod szafą oraz mieć możliwość jej rozbudowy o dolny moduł. Na tylnej ścianie była automatyczna instalacja wyciągu spalin, do której nie mogliśmy ograniczyć dostępu, dlatego szafę zamontowaliśmy wzdłuż miejsca postojowego.

 

Szafa dwumodułowa S243;W240;G107

Szafa garażowa dwumodułowa o wymiarach:

-wysokość: 240cm

-szerokość: 243cm

-głębokość: 107cm

 

Indywidualne zamówienie na warszawskie Bielany. Miejsce idealne do montażu szafy dwumodułowej. W garażu kompletny brak komórek lokatorskich, myślę że nasze rozwiązanie rozwiąże problem jakim jest brak boksów/komórek lokatorskich na tym osiedlu. Szafa została dodatkowo wyposażona w dwie półki szybkiego montażu oraz sześć haków na narty, snowboard itp.

 

 

Szafa jednomodułowa S275;W130;G77

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość: 130cm

-szerokość: 275cm

-głębokość: 77cm

 

Szeroka na 275cm szafa garażowa zamontowana w Warszawie. Aranżacja wnętrza dostosowana do przechowywania dwóch rowerów oraz innych zbędnych rzeczy z mieszkania. Niestety ograniczała nas rura pcv przez co nie mogliśmy zaprojektować wyższej szafy lecz mimo tego nasz Nabywca zyskał 2703L zabezpieczonej przestrzeni.

 

 

Skontaktuj się z nami

Szafa metalowa do garażu
Szafa do garażu podziemnego
boks garazowy