REALIZACJE SZAF I BOKSÓW GARAŻOWYCH

Szafa garażowa rozwiąże problem braku miejsca w Twoim mieszkaniu. Przedstawiamy przykładowe realizacje projektów, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Najnowsze realizacje publikujemy na naszym profilu Facebook, może uda Ci się znaleźć model, którego potrzebujesz. 🙂

Szafa garażowa z roletą

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 120cm

-wysokość nóg: 125cm

-szerokość: 230cm

-głębokość: 100cm

 

Estetyczna i bezpieczna szafa wyposażona w roletę została zamontowana w Warszawie. Ze względu na nietypowy wygląd wzbudziła duże zainteresowanie wśród sąsiadów. Nie mieliśmy problemów z tym, żeby dopasować wysokość nóg szafy do stopnia, który znajdował się przy ścianie. Klientowi  projekt bardzo się spodobał 🙂 

 

W sprawie wycen oraz projektów zapraszamy do kontaktu. Każdą szafę wykonujemy na indywidualny wymiar oraz dostosowujemy do Państwa potrzeb.

 

Szafa garażowa na kurtki i narzędzia

Wymiary:

-wysokość szafy: 140cm

-wysokość nóg: 120cm

-szerokość: 236,5cm

-głębokość: 100cm

 

Pani, która zamawiała u nas szafę garażową nie mogła się zdecydować co w niej będzie przechowywane. Przedstawiliśmy Jej swoje rozwiązania i możliwości dotyczące przechowywania. Efekt końcowy został przedstawiony na zdjęciach. Wiele możliwości w jednej szafie.

 

W każdej chwili będziesz  mógł przerobić szafę  ze schowka magazynowego w garderobę na ubrania sezonowe lub narzędziownie zakupując dodatkowe akcesoria. Nie jesteś uzależniony od jednej aranżacji wnętrza i układu półek. To szafa ma się dopasować do Ciebie a nie Ty do szafy. Możesz przerobić swoją szafę w nowy magazyn w zależności od tego jakie są Twoje aktualne potrzeby. 

 

Złóż wniosek do administracji o zgodę na montaż boxu garażowego.

 

Szafa garażowa trzydrzwiowa

Boks garażowy o wymiarach:

-wysokość: 185cm

-szerokość: 240cm

-głębokość: 100cm

 

Właściciel potrzebował na swoje miejsce szafy garażowej z systemem trzydrzwiowym. Dzięki temu istnieje możliwość otwarcia jednego skrzydła nawet gdy samochód jest zaparkowany na miejscu postojowym. Lewa część box ‘u, z mniejszymi drzwiami została zaprojektowana do przechowywania mniejszych rzeczy takich jak np. słoiki. Dzięki możliwości regulacji półek oraz ich demontażu będzie można zmienić aranżację wnętrza z przeznaczeniem na większe gabaryty.

 

Boks garażowy - realizacja z warszawskiej dzielnicy Żoliborz.

Szafa garażowa – cztery moduły

-wysokość szafy: 220cm

-szerokość: 450cm

-głębokość: 100cm

 

Każdy moduł w szafie został zaprojektowany ze szczególnym przeznaczeniem. Na przykład część z roletą została zaprojektowana w celu przechowywania rowerów. Dzięki rolecie właściciel, nie musi odjeżdżać samochodem z miejsca parkingowego w celu wyciągnięcia roweru. Było to główne założenie projektowe. Jeżeli zmieni się koncepcja, w miejscu przeznaczonym na rowery będzie można zamontować półki i cieszyć się dodatkową przestrzenią. 

Górna część boksu garażowego jest dostępna po całej szerokości co umożliwia przechowywanie nawet najdłuższych przedmiotów. Nigdy nie wiadomo czego będziemy potrzebować więc lepiej być przezornym. 

 

Szafa dwumodułowa z transportem i montażem we Władysławowie

-wysokość: 230cm

-szerokość: 228,5cm

-głębokość: 60cm

 

Szafa dostarczona do Władysławowa w okresie wakacyjnym. Przeznaczenie szafy głównie na sprzęt do sportów wodnych. Do szafy został dospawany dodatkowy uchwyt na rowery natomiast obok zamontowaliśmy stojak na dwie damki. 

 

Przemiła atmosfera podczas montażu. Na koniec zdjęcie na plaży i powrót do domu. 🙂 

 

 

Drzwi otwierane do góry + dwuskrzydłowe 

Wymiary:

-wysokość szafy: 180cm

-szerokość: 250cm

-głębokość: 100cm

 

Szafa garażowa zamontowana w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Projekt z wykonany z dwoma rodzajami drzwi- otwierane do góry oraz na boki. Wspólnie z klientami stwierdziliśmy, że w tym przypadku to rozwiązanie będzie najlepsze. Dolna część szafy przeznaczona głownie na rowery, opony oraz mniejsze pudełka. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem oraz email. Każdy projekt wykonujemy indywidualnie.

 

Box garażowy jednomodułowy o szerokości 400cm

Najszerszy box garażowy jaki do tej pory wykonaliśmy:

-wysokość:133cm

-szerokość: 400cm

-głębokość: 100cm

 

Projekt wykonany na indywidualny wymiar. Wspólnota zaproponowała nasze rozwiązanie i umówiliśmy się na dokonanie pomiarów. Box w przyszłości będzie rozbudowywany o drugi, górny moduł. Montaż odbył się w Warszawie – Praga Południe. Pozdrawiamy przesympatyczną rodzinkę 🙂 

 

Szafa jednomodułowa S230;W240;G100

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 90cm

-wysokość nóg: 120cm

-szerokość: 250cm

-głębokość: 90cm

 

Uniwersalny wymiar szafy pasujący do większości miejsc postojowych. W tym garażu było wyjątkowo nisko. Musieliśmy zastosować system nóg teleskopowych w celu podniesienia boksu na maksymalną wysokość. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel będzie mógł zaparkować każdym samochodem.

 

 

Szafa garażowa jednomodułowa zamontowana w Warszawie

Szafa garażowa jednomodułowa o wymiarach:

-wysokość szafy: 140cm

-wysokość nóg: 100cm

-szerokość: 230cm

-głębokość: 100cm

 

Kolejny projekt na warszawskim Wilanowie zrealizowany. Nowi właściciele zagospodarowali swoją przestrzeń nad maską samochodu i mogą cieszyć się dodatkowym miejscem na przetrzymywanie rzeczy sezonowych i nie tylko. 

 

Szafa garażowa dwumodułowa zamontowana w Krakowie

Szafa garażowa dwumodułowa o wymiarach:

-wysokość: 232cm

-szerokość: 255cm

-głębokość: 100cm

 

Indywidualne zamówienie, realizowane na terenie Krakowa -dwumodułowa szafa garażowa. Dolny moduł przeznaczony do przechowywania rowerów i innych rzeczy o większych gabarytach. Dodatkowo wyposażyliśmy szafę w drabinkę oraz dwa haki do perforacji umożliwiające wygodne przechowywanie nart oraz desek snowboardowych.

 

Zabudowa regałowa

Zabudowa regałowa o wymiarach:

-wysokość zabudowy: 225cm

-szerokość: 240cm

-głębokość: 220cm

 

Zabudowa regałowa została stworzona na indywidualne zamówienie Klienta z Białegostoku. Zaproponowaliśmy całkowite wykorzystanie wolnej przestrzeni za miejscem postojowym. 


Zabudowę wyposażyliśmy w osiem półek z regulowaną wysokością i możliwością demontażu oraz oświetlenie LED.

Konstrukcja zabudowy wymagała wiele modyfikacji ale efekt końcowy, sami zobaczcie… 

Regały do komórki lokatorskiej

Zabudowa komórki lokatorskiej regałami w modułach:

-66,5x210cm

-100x210cm

-66,5x210cm

-125x210cm

 

Dostaliśmy zlecenie aby wyposażyć komórkę lokatorską o powierzchni 8,7m². Osoba zainteresowana zyskała uporządkowaną przestrzeń i w pełni będzie mogła wykorzystać wymiary swojej komórki. Zapraszamy do zakładki regały w celu zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.

 

FORMULARZ
KONTAKT