REGAŁY GARAŻOWE

Dla większości z nas garaż to nie tylko miejsce do bezpiecznego trzymania samochodu. To także przestrzeń, w której magazynujemy różnego rodzaju rzeczy. Chcąc utrzymać porządek w garażu, powiniśmy zainteresować się specjalnymi regałami do garażu.
W ofercie firmy MaxStorage zamówisz regały garażowe na wymiar, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Czym wyróżniają się regały garażowe MaxStorage?

Przede wszystkim meble te są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, w tym BHP, a więc mogą być stosowane zarówno w prywatnych garażach, jak i budynkach firmowych. Są bardzo solidne, mogą wytrzymać duże obciążenie i zostały porządnie zabezpieczone przed uszkodzeniami. Co ważne, regały garażowe MaxStorage są wyposażone w specjalne uchwyty do kotwienia. Dzięki nim bezpieczeństwo korzystania z tych mebli jest jeszcze większe.

Kolejną zaletą tych produktów jest ich ogromna funkcjonalność. Regały garażowe MaxStorage mogą być wykonane na zamówienie, zarówno pod kątem ich wielkości, jak i formy. Dostępne są konstrukcje ustawiane bezpośrednio na podłodze, jak i podwyższeniu. Druga opcja świetnie sprawdza się w mniejszych garażach, gdzie półki mogą znajdować się nad maską auta.

Co bardzo istotne, regały garażowe można łatwo dopasować do własnych potrzeb. Półki łatwo zdemontować, a następnie zainstalować na pożądanej wysokości. W efekcie w meblach tych można z powodzeniem przechowywać nawet bardzo duże rzeczy, w tym m.in. rowery, sprzęt narciarski czy złożone wózki dziecięce.

Regały garażowe MaxStorage zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a pomimo tego dostępne są w konkurencyjnych cenach. Warto już teraz zapoznać się z ofertą i złożyć zamówienie!

regały garażowe

REGAŁY GARAŻOWE - SPECYFIKACJA

Oferowane przez nas regały magazynowe charakteryzują się trwałością, wysoką jakością, stabilnością oraz prostą konstrukcją.
Regał garażowy modułowy: 65cm, 100cm, 125cm, 133cm wysokość regału dostosowana pod wymagania klienta
Półki o głębokości: 37cm, 47cm, 57cm. Półki narożne, półki zewnętrzne.
Kolorystyka według europejskiej palety kolorów RAL.
Możliwość montażu pleców perforowanych.
Idealne regały do komórek lokatorskich gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona.

REGAŁY GARAŻOWE - ZALETY

Dzięki regałom garażowym zapanujesz nad porządkiem w przestrzeni garażowej lub magazynie firmowym. Meble te mogą być tak duże, że z powodzeniem zmieścisz w nich dowolne przedmioty.

Regały garażowe pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.
To, w połączeniu z porządkiem sprawi, że zyskasz zorganizowane miejsce.

Wysokiej jakości ocynkowane materiały.
Obciążenie półki do 100 kg.
5 poziomów w standardzie
Regulacja wysokości półek co 5cm
Prosty montaż
Dowolne wymiary i kształty regałów.

Rodzaje regałów garażowych

Czy wiesz, że w ofercie MaxStorage znajdziesz kilka ciekawych rodzajów regałów garażowych? Różnią się od siebie znacząco, a prawidłowy ich wybór sprawi, że sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Z tego powodu, zanim złożysz zamówienie, zastanów się, czego tak naprawdę oczekujesz. Do wyboru masz następujące rodzaje tych mebli:

Regały do przechowywania narzędzi

Wyróżniają się różnego rodzaju półkami oraz uchwytami przystosowanymi do przechowywania różnych narzędzi. Regały te są proste w konfiguracji, gdyż półki oraz zaczepy można montować w praktycznie dowolnym miejscu. To świetny produkt nie tylko do garażu, ale także dla właścicieli różnych warsztatów, np. samochodowych czy stolarskich. Meble te mogą być zamykane, a więc przechowywanie w nich cennych narzędzi będzie bardzo bezpieczne.

Bezpieczne regały garażowe zamykane

Świetna opcja dla osób, które chcą przechowywać w garażu cenne rzeczy. Regał taki jest wyposażony w drzwi zabezpieczone wysokiej klasy zamkiem. Solidność konstrukcji sprawia, że jest ona bardzo trudna do sforsowania dla złodziei. Co ważne, takie regały magazynowe świetnie nadają się również do przechowywania niebezpiecznych rzeczy, np. różnych substancji chemicznych. Dzięki zamykanym drzwiom można prowadzić kontrolę dostępu do szafy.

Regały garażowe formie narożnej

Pozwalają na idealne zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Montuje się je w narożniku np. garażu, który dzięki zmyślnej konstrukcji można wykorzystać do granic możliwości. Tego typu regały polecane są m.in. do mniejszych garaży. Co ważne, produkty MaxStorage są modułowe, a więc w razie potrzeby narożnik można połączyć w przyszłości z klasyczną szafą.

Klasyczne regały garażowe w formie półek magazynowych

Bardzo prosta i szybka do złożenia, otwarta konstrukcja. Dzięki odpowiedniej budowie można w nich montować półki na praktycznie dowolnej wysokości. Są tanie, a do tego wyjątkowo solidne, dlatego możesz na nich trzymać nawet bardzo ciężkie rzeczy.

Regały garażowe na wymiar

Czy kupując meble do swojego domu, stawiałeś na produkty przygotowane na wymiar? Zapewne tak i zrobiłeś to nie bez powodu. Dzięki nim możesz do granic możliwość wykorzystać całą dostępną przestrzeń, co okazuje się szczególnie istotne, gdy jest jej niewiele. Co ważne, meble takie są także dopasowane do Twoich potrzeb.

Dokładnie tą samą zasadą powinieneś się kierować, planując zakup regałów garażowych. Dzięki ofercie przygotowanej przez MaxStorage masz możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Wielkość oraz forma konstrukcji będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Wybierzesz rodzaj regałów, ich wysokość i nośność, a do tego kolorystykę.

REGAŁY MODUŁOWE

W pełni regulowane, z obciążeniem 100 KG na półkę zapewniają, że regał garażowy zapewnia przechowywanie najcięższych przedmiotów.
Estetyczny wygląd i łatwa do czyszczenia powierzchnia.
Regał garażowy to idealne rozwiązanie do komórek lokatorskich, garaży w domach jednorodzinnych, piwnicach i innych pomieszczeniach gospodarczych.
regal_na_opony
regal_sklepowy
regał_garażowy
regal_samochodowy
regal_magazynowy

KONTAKT

Postaw na wysokiej jakości i wyjątkowo trwałe regały garażowe

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem? W takim razie pamiętaj, że korzystanie z półek garażowych to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na utrzymanie porządku w tej przestrzeni. Produkty tego typu doskonale nadają się zarówno do garaży przydomowych, jak i różnego rodzaju warsztatów czy zakładów pracy.

Stawiając na regały garażowe MaxStorage, możesz mieć pewność najwyższej jakości tych produktów. Oprócz tego sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy, że sprostają Twoim oczekiwaniom. Akcesoria spełniają restrykcyjne wymagania BHP, są wykonane z najlepszych materiałów i mają solidną, bardzo stabilną konstrukcję. U nas regały garażowe kupisz na indywidualne zamówienie, dopasowując meble do własnych potrzeb. Skorzystaj z oferty już dziś i optymalnie wykorzystaj przestrzeń w garażu!