Regały Ścienne

Nawet niewielka przestrzeń może okazać się pojemna i funkcjonalna, jeśli tylko odpowiednio się ją wyposaży. Pośród wielu mebli przeznaczonych specjalnie do takich pomieszczeń, nie można przejść obojętnie obok klasycznych regałów ściennych, często określanych również mianem regałów naściennych. Regały ścienne to świetny sposób na zagospodarowanie powierzchni ścian. Odpowiednio wykonane mogą służyć do składowania nawet ciężkich rzeczy, gwarantując przy tym bardzo dobry dostęp do nich.
 Co ważne, garażowe regały ścienne doskonale nadają się również m.in. do warsztatu zorganizowanego w piwnicy, czy do firmy.

Zalety regałów ściennych Max Storage

Zwiększenie przestrzeni możliwej do zagospodarowania. Zwykłe półki mają dość duży stelaż, który poniekąd utrudnia przechowywanie wielu większych rzeczy. Do tego ograniczone jest wykorzystanie podłogi.

Bardzo duża nośność. Wykonane przez nas elementy tworzone są z solidnych, odpornych na uszkodzenia materiałów i bez problemu można trzymać na nich nawet ciężkie oraz duże rzeczy.

Szerokie zastosowanie. Regały ścienne doskonale nadają się do zabudowania różnego rodzaju powierzchni ścian.

Ogromna funkcjonalność. Meble takie składają się przede wszystkim ze wsporników, specjalnych listew nośnych, półek, ale także różnego rodzaju koszy i wielu dodatkowych akcesoriów, które można zamontować na ścianie - w zależności od wybranego zestawu.

Nowoczesny wygląd. Regały wyglądają estetycznie i można nadać im spersonalizowany wygląd.

System ścienny MaxStorage

MaxStorage oferuje szeroką gamę rozwiązań, aby zmaksymalizować przestrzeń zagospodarowania i nadać estetyczny wygląd Twojemu garażowi. Oferta regałów naściennych skierowana jest przede wszystkim do osób mieszkających w domkach jednorodzinnych. 

Nasze rozwiązania do przechowywania – regały naścienne do garażu, są wykonywane z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo co zapewnia większą trwałość. W MaxStorage oferujemy wszechstronność pozwalająca na przeprojektowanie garażu poprzez dobór dowolnych półek, szafek, stojaków na opony, rowery, buty, stoły robocze, uchwyty na wędki, kosze, haki, narty, piłki, i wiele więcej – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. 

Wybierz zestaw REGAŁÓW ŚCIENNYCH

Dzięki systemowi regałów ściennych od Max Storage można perfekcyjnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć funkcjonalne zestaw mebli do przechowywania zarówno drobiazgów, jak i dużych rzeczy.

Regał ścienny Basic

Regał ścienny Comfort

Regał ścienny Advanced

Regał ścienny Premium

Regał ścienny Deluxe

Regał ścienny Deluxe Pro

Regały NAścienne mogą być nowoczesne

Regały ścienne do garażu wcale nie muszą mieć surowego, magazynowego wyglądu. Wykonane systemy ścienne MaxStorage mogą być pomalowane na wiele ciekawych kolorów, dopasowane wyglądem do stylu pomieszczenia, w którym będą zastosowane. Używanie wysokiej jakości farb sprawia, że są odporne na zarysowania, a do tego świetnie zabezpieczone przed korozją. Nawet w zawilgoconych garażach długo zachowują się w doskonałym stanie. Jeśli potrzebujesz spersonalizowanego zamówienia – skontaktuj się z nami. 

System ścienny - realizacje

Sprawdź realizacje naszych systemów ściennych u naszych Klientów. 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Indywidualne zamówienia na REGAŁY ŚCIENNE

Dzięki systemowi regałów ściennych od Max Storage można perfekcyjnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć funkcjonalne zestaw mebli do przechowywania zarówno drobiazgów, jak i dużych rzeczy.

KONTAKT