Szafa metalowa z roletą

Zamów własną szafę i pozbądź się zbędnych rzeczy ze swojego mieszkania. Szafy montowane są w garażach podziemnych wielostanowiskowych, garażach przydomowych i ogrodach. 
W ofercie firmy MaxStorage zamówisz szafę metalową z roletą na wymiar, dostosowaną do indywidualnych potrzeb spełniającą przepisy PPOŻ.

SZAFA METALOWA Z ROLETĄ - SPECYFIKACJA

Oferowane przez nas szafy charakteryzują się duża stabilonością oraz wytrzymałością dzięki spawanej konstrukcji łącznie z blachami
Każda szafa jest wypoziomowana i nie stoi bezpośredno na posadzce dzięki specjalnym stopkom z tworzywa szcztucznego
Możliwość wyposażenia szafy w półki z regulowaną wysokością, uchwyty na rower, box dachowy, wędki, ubrania i inne rzeczy
Najczęściej szafy wykonujemy w kolorze RAL 7016 (antracyt)

Bezpłatna wycena szafy z roletą

Zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista przygotuje indywidualny projekt oraz przedstawi niezobowiązująca wycenę. 

Czym wyróżniają się szafy metalowe MaxStorage?

1. Stabilność i trwałość

Szafy metalowe MaxStorage produkowane są metodą spawania. Wszystkie elementy są ze sobą ściśle połączone i stają się nierozłączną całością dzięki czemu meble stalowe naszej produkcji są bardzo stabilne i trwałe. Szkielet szafy stanowi konstrukcja z profilu stalowego, do którego spawana jest blacha a całość zamknięta jest roletą lub drzwiami standardowymi otwieranymi na boki

2. Bezpieczeństwo

Szafy metalowe MaxStorage objęte są dokumentacją ppoż. i spełniają wszystkie przepisy, które uniemożliwiałyby montaż szafy w garażach wielostanowiskowych. Dodatkowo szafa wyposażona jest w zamek ryglowy wraz z wkładką i kompletem trzech kluczy

3. Łatwe do czyszczenia i konserwacji 

Szafa jest bardzo szczelna i wszystkie rzeczy wewnątrz są czyste i nie zakurzone. Sam mebel nie wymaga czyszczenia, wystarczy sucha szmatka i przetarcie szafy metalowej na zewnątrz. 

4. Nowoczesny i modny wygląd

Metalowe szafy z roletami są nowoczesne i modne. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze i pasować do różnych pomieszczeń ale tworzyć spójną całość z innymi meblami przestrzeni biurowych, magazynowych czy też garażowych. 

5. Wytrzymałość na duże obciążenia

Stalowa szafa to również duża nośność. Wszystkie nasze szafy i regały wykonane są z grubej stali. Dodatkowo używamy profili wzmacniających całą konstrukcje co wpływa korzystnie na nośność. Wszystkie te elementy optymalizują produkt i ulepszają dzięki czemu obciążalność blatu szafy to 700kg natomiast maksymalny udźwig na każdą półkę to 100kg

6. Długa żywotność

Żywotność szaf metalowych jest bardzo długa 

7. Szerokie zastosowanie

Szafy metalowe z roletą są idealne do szkół (magazynki sportowe), biur, fabryk, miejsc postojowych w garażach podziemnych, magazynu, warsztatów, siłowni, sklepów, biblioteki itp. 

8. Dostosowanie wymiarów 

Kolejną zaletą tych produktów jest ich ogromna funkcjonalność. Szafy metalowe z roletami mogą być wykonane na zamówienie, zarówno pod kątem ich wielkości, jak i formy. Dostępne są konstrukcje ustawiane bezpośrednio na podłodze, jak i podwyższeniu. Druga opcja świetnie sprawdza się w mniejszych garażach, gdzie półki mogą znajdować się nad maską auta.

Szafa metalowa z roletą

Dzięki szafie garażowej z roletą maksymalnie wykorzystasz przestrzeń na swoim miejscu postojowym i nie tylko. Wyjmij dowolną rzecz z szafy bez przestawiania samochodu i ciesz się wygodą.

Wysokiej jakości metalowa konstrukcja
Obciążenie półki do 100 kg.
5 poziomów w standardzie
Regulacja wysokości półek co 5cm
Kompleksowa usługa od pomiarów po montaż
Dowolne wymiary i kształty szafy

KONTAKT

Postaw na wysokiej jakości i wyjątkowo trwałe Szafy metalowe z roletami

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem? W takim razie pamiętaj, że korzystanie z półek garażowych to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na utrzymanie porządku w tej przestrzeni. Produkty tego typu doskonale nadają się zarówno do garaży przydomowych, jak i różnego rodzaju warsztatów czy zakładów pracy.

Stawiając na szafy metalowe MaxStorage, możesz mieć pewność najwyższej jakości tych produktów. Oprócz tego gwarantujemy, że sprostają Twoim oczekiwaniom. Akcesoria spełniają restrykcyjne wymagania ppoż, są wykonane z najlepszych materiałów i mają solidną, bardzo stabilną konstrukcję. U nas szafy metalowe kupisz na indywidualne zamówienie, dopasowując meble do własnych potrzeb. Skorzystaj z oferty już dziś i optymalnie wykorzystaj przestrzeń w garażu!